Rallye v Trebišove

mapa mesta Trebišov

Pre lepšiu orientáciu v meste Trebišov prinášame pre všetkých účastníkov, fanúšikov a divákov umiestnenie jednotlivých priestorov súťaže 2. ročník DeutschMann Rallye Trebišov.
Mapku mesta Trebišov nájdete v prílohe článku.

Riaditeľstvo súťaže bude už od štvrtka 30. augusta 2018 umiestnené v priestore Autolakovne na Dopravnej ulici v tesnej blízkosti servisného a uzavretého parkoviska súťažných vozidiel
Priestor servisného parkoviska môžu navštíviť aj diváci a to v priebehu piatka a soboty.

Štartovú a cieľovú rampu nájdu fanúšikovia a diváci na Námestí Boleslava Romana v centre mesta Trebišov. Tu sa v piatok večer (31. augusta 2018) uskutoční od 19:00 slávnostný štart súťaže, po ktorom bude nasledovať od 20:00 koncert Petra Nagya a skupiny Indigo.
V sobotu od 10:30 bude tento priestor vyhradený pre rôzne aktivity a súťaže detí aj dospelých a to až do príchodu súťažných posádok na cieľovú rampu o 16:00. 

Novinka súťaže - mestská rýchlostná skúška s názvom RS Trebišov sa uskutoční v piatok 31. augusta 2018 v čase od 17:30. Jej trať si môžete tiež pozrieť na mapke v prílohe článku.
Radi by sme upozornili nielen divákov ale aj obyvateľov mesta Trebišov na zvýšenú pozornosť a opatrnosť v priebehu rýchlostnej skúšky a tiež na to, aby pozorne dbali na dodržiavanie všetkých pokynov a upozornení usporiadateľov, ktorí sa budú starať o ich bezpečnosť.

Gabriela Szczeczinová

Prílohy: