Koniec letných prázdnin bude patriť 3. DeutschMann® Rallye Trebišov

Auto klub Košice spoločne so spoločnosťou DeutschMann® pripravujú na túto sezónu tretí ročník DeutschMann® Rallye Trebišov. Okrem športového programu nebude chýbať ani ten hudobný, ktorý vyplní legendárna česká rocková skupina Olympic.

Piatou zastávkou slovenského šampionátu v rally bude v termíne 30.-31. augusta 2019 trebišovská rally. Okrem Majstrovstiev Slovenska bude zaradená aj do historického šampionátu a Slovenského rally pohára. Jej súčasťou bude aj Rally Legend, Rally pravidelnosti historických automobilov a okrem toho aj DeutschMann® Cup - pohár pre posádky, z ktorých je aspoň jednou členkou žena.

DeutschMann® Rallye Trebišov bude už tradične jednoetapovou súťažou. Jej športový program bude prebiehať v sobotu 31. augusta. Organizátori aktuálne usilovne pracujú na finálnej podobe tratí a časového harmonogramu. Piatok bude viacmenej administratívny a technický deň venovaný registrácii, preberaniam a obhliadke súťažných tratí. Na večer je naplánovaný slávnostný štart a po ňom koncert skvelej kapely Olympic, ktorú si určite radi vypočujú staršie, ale i tie mladšie generácie.

Dokumenty k tejto súťaži budú zverejnené približne o mesiac, keď začne aj prihlasovanie posádok. V tejto chvíli nám ostáva len sa tešiť a dúfať v príjemné letné počasie.

 

Zdenka Frývaldská
Tlačový tajomník 3. DeutschMann® Rallye Trebišov