4. DeutschMann® Rallye Trebišov sa v tomto roku neuskutoční

Auto klub Košice oznamuje všetkým jazdcom, súťažiacim a fanúšikom, že 4. DeutschMann® Rallye Trebišov, ktorá sa mala uskutočniť v termíne 04.-05.09.2020, sa žiaľ konať nebude. Dôvodom je odstúpenie hlavného partnera súťaže, spoločnosti DeutschMann®. 

Podľa zistených informácií spojených s uvoľňovaním epidemických koronaopatrení, nebude do konca roka 2020 možné zorganizovať hromadné podujatie nad 1000 osôb, čo potvrdil premiér na tlačovej konferencii dňa 1.6.2020. Keďže k súťaži DeutschMann® Rallye Trebišov neodmysliteľne patrí aj kultúrny a sprievodný program pre deti a dospelých, a v predošlých ročníkoch sa ho zúčastnilo v Trebišove vysoko nad 1000 účastníkov, nie je možné naplniť tento koncept hlavného partnera. Predstavitelia spoločnosti sa z týchto dôvodov teda rozhodli, že súťaž sa v tomto roku konať nebude. Veríme, že 4. ročník tejto rally sa uskutoční v budúcom roku.

Na podnet Rally komisie bude Auto klub Košice po tomto rozhodnutí komunikovať s organizátorom maďarskej Eger Rallye, ktorá bola preložená na termín 05.-06.09.2020 a to o možnostiach jej zaradenia do slovenského šampionátu ako náhradnej súťaže.

Auto klub Košice